Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Stavební pozemky, Orlická Přehrada

1 800 Kč Kč/m2

Kemp Radava, Kovářov

Přehled

ID Nemovitosti: 838
Rozloha: 693m²

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemky o rozloze 693 m2 – 924 m2 v  sousedství kempu Radava na Orlické přehradě, k.ú. Chrást u Zahořan, s částečným výhledem na řeku. Jedná se o vyhledávanou lokalitu, která vyniká příjemně prázdninovou atmosférou, čistým vzduchem a krásnou okolní krajinou. Dle územního plánu obce Kovářov jsou pozemky určeny k plnění funkce individuální rekreace – pozemky lze využít k výstavbě rekreačních chat, chalup nebo RD druhého bydlení. Na hranici pozemků jsou k dispozici již vyvedené rozvaděče elektřiny. Vodu je nutno řešit vlastní studnou, kanalizaci do jímky. Všechny pozemky jsou přístupné z nově vybudované komunikace zakončené obratištěm – ke každému pozemku prodán příslušný podíl na této společné cestě. V těsné blízkosti se nachází sportovní areál (tenisové kurty, bazén, restaurace, atd.), dále pláž, kotviště lodí a přístaviště parníků, jejichž pravidelná linka spojuje oba břehy Vltavy. Pozemky jsou ideální pro příjemnou, klidnou rekreaci s možností koupání v Orlické přehradě, procházek v okolní přírodě či houbaření. Vzdálenost k vodě cca 500 m.

Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 1.800,- Kč / m2 + podíl na příjezdové komunikaci

Lokace

Kemp Radava, Kovářov

Mapa

Nákresy

Realitní Makléř

Petr Korčák

Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue. Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Stavební pozemek, Orlov

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 2.800m2 v klidné obci Orlov, na samém úpatí chráněné krajinné oblasti Brdy. Pozemek se nachází v zastavěném území obce a jejím územním plánem je určen k zástavbě RD. Na hranici pozemku jsou veškeré dostupné inženýrské sítě (obecní vodovod a kanalizace, elektřina), přístup[…]

2 200 Kč Kč/m2