Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Zahrádka s chatkou, Příbram III – Hatě

2 150 000 Kč

Příbram III - Hatě

Přehled

ID Nemovitosti: 957
Rozloha: 418m²
Koupelny: 1
Kuchyň: 1
Pokoje: 2
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rekreační chatu se zahrádkou na okraji města Příbram, v zahrádkářské a chatové osadě Hatě – Příbram III.

Jedná se o částečně podsklepenou, dřevěnou chatu s kamennými základy, se zastavěnou plochou 18 m2. Přízemí chatky tvoří obytná místnost s kuchyňkou, v patře se nachází prostor pro spaní. Sklepní prostor je přístupný z venku. Do chatky je zavedena elektřina, na pozemek je přivedena pouze užitková voda z městské vodovodní sítě, dále je možné využít vodu z vlastní studny na pozemku. Kanalizace není řešena, v zadní části pozemku se nachází suché WC.

Chatka prošla v roce 2021 rekonstrukcí, v rámci které byla udělána nová střecha, uvnitř chaty byla položena nová dřevěná podlaha a instalována  krbová kamna vč. nového komína, dále byla ke vstupu do chaty přistavena zastřešená terasa sloužící k příjemnému posezení.

K chatce přináleží oplocená, udržovaná zahrada o výměře 400 m2, osázená okrasnými rostlinami a dřevinami. V zadní části zahrádky stojí nový dřevěný zahradní domek sloužící k uskladnění nářadí.

K pozemku vede příjezdová cesta – součástí nabídky je i koupě podílu na této cestě.

Nemovitost svou polohou zajištuje dostatek soukromí k zahradničení, relaxaci i odpočinku, to vše nedaleko centra města Příbram.

 

Cena: 2.150.000,- Kč včetně provize RK

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

Příbram III - Hatě

Prohlídky

+ 420 731 117 243

Mapa

Vybavení

  • Sklep
  • Terasa
  • Zahrádka

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Chata s pozemkem v chatové oblasti u obce Čelina, Borotice

Nabízíme k prodeji rekreační chatu se zastavěnou plochou 43 m2 s pozemkem o výměře 373 m2 v chatové oblasti u Čelinského potoka, vzdálené cca 1 km od obce Čelina a vzdušnou čarou cca 550 m od vodní nádrže Slapy. Jedná se o patrovou, nepodsklepenou, částečně zděnou stavbu v původním stavu, vhodnou k[…]

1 200 000 Kč + provize RK

Chatka se zahrádkou, Příbram – Brod

PRODÁNO ! Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rekreační chatku s terasou a se zahrádkou v chatové oblasti Brod vzdálené cca 1 km od Příbrami. Jedná se o podsklepenou, zděnou chatku se zastavěnou plochou 16 m2. Přízemí chatky tvoří kuchyňka s kamny na tuhá paliva a obytná místnost, po dřevěných[…]

! PRODÁNO !