Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

O nás

Realitní kancelář Real-servis CZ s.r.o.

    Naše realitní kancelář Real – servis CZ s.r.o. úspěšně působí v oblasti realitního trhu již 7 let. Nabízíme výhradní zprostředkování prodeje nemovitostí, výkup nemovitostí za hotové, vypracování odborných vyjádření o ceně nemovitostí pro dědická řízení.

    Filosofií naší realitní kanceláře je především poskytnout našim klientům komplexní a kvalitní služby zajišťované odborníky ve svém oboru. Nabízíme profesionální přístup ke každému klientovi a individuální řešení jednotlivých případů. Naším cílem je vždy spokojenost všech zúčastněných stran. Vzhledem k tomu, že v současné době jsou nemovitosti často zatíženy zástavními právy či exekucemi, disponujeme dostatečnými finančními prostředky potřebnými k jejich vyplacení, které je pro následující prodej často nezbytné.

Proč si vybrat právě naši realitní kancelář?

S námi uspoříte svůj čas a vyhnete se mnoha rizikům spojeným s přímým prodejem nemovitosti. Prodáme Vaší nemovitost v rychlejším čase a vzhledem k rozsáhlé a kvalitní inzerci také za vyšší cenu než při přímém prodeji.

Napište nám, nebo zavolejte...

Inzerce vaší nemovitosti

Chcete prodat, pronajmout nebo koupit nemovitost?

    Nabízíme výhradní zprostředkování prodeje nemovitostí, výkup nemovitostí za hotové, vypracování odborných vyjádření o ceně nemovitostí pro dědická řízení, poradenství ohledně hypoték. Pomůže Vám stanovit odpovídající cenu a profesionálně zpracujeme prezentaci Vaší nemovitosti.

    Za informace vedoucí ke zprostředkování prodeje nemovitostí ve Vašem okolí Vám nabízíme zajímavou odměnu. Stačí nám pouze kontakt na budoucího prodávajícího, stručný popis nemovitosti a v případě zprostředkování prodeje nemovitosti naší realitní kanceláří Vám nabízíme až 10 % z odměny pro naší kancelář.

komplexní služby v oblasti prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti