Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Chata s pozemkem v chatové oblasti u obce Čelina, Borotice

1 200 000 Kč + provize RK

Čelina č.ev. 118

Přehled

ID Nemovitosti: 938
Rozloha: 416m²
Kuchyň: 1
Pokoje: 2
Stav nemovitosti: Dobrý
Vlastnictví: Osobní

Popis

Nabízíme k prodeji rekreační chatu se zastavěnou plochou 43 m2 s pozemkem o výměře 373 m2 v chatové oblasti u Čelinského potoka, vzdálené cca 1 km od obce Čelina a vzdušnou čarou cca 550 m od vodní nádrže Slapy.

Jedná se o patrovou, nepodsklepenou, částečně zděnou stavbu v původním stavu, vhodnou k rekonstrukci. U vstupu do chaty se nachází zastřešená terasa, vnitřní prostory chaty tvoří veranda, hlavní obytná místnost, kuchyňka, komora a patro je určeno pro spaní. Vytápění objektu je řešeno kamny v hlavní obytné místnosti, WC je venkovní suché.

Chata je postavena na vlastním pozemku, ve svahu – přístup k ní je po schodech. Součástí nabídky je pozemek před chatou o výměře 373 m2, dlouhodobě užívaná část pozemku za chatou se rozkládá na pozemku cizího vlastníka. Příjezd k nemovitosti je zajištěn z obecní nezpevněné cesty.

Nemovitost se nachází v krásném klidném prostředí obklopeném přírodou a je ideální pro relaxaci a odpočinek.

 

Cena: 1.200.000,- Kč + provize RK

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

Čelina č.ev. 118

Prohlídky

+ 420 731 117 243

Mapa

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Zahrádka s chatkou, Příbram III – Hatě

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rekreační chatu se zahrádkou na okraji města Příbram, v zahrádkářské a chatové osadě Hatě – Příbram III. Jedná se o částečně podsklepenou, dřevěnou chatu s kamennými základy, se zastavěnou plochou 18 m2. Přízemí chatky tvoří obytná místnost s kuchyňkou, v patře se nachází prostor pro spaní. Sklepní prostor[…]

2 150 000 Kč

Chatka se zahrádkou, Příbram – Brod

PRODÁNO ! Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rekreační chatku s terasou a se zahrádkou v chatové oblasti Brod vzdálené cca 1 km od Příbrami. Jedná se o podsklepenou, zděnou chatku se zastavěnou plochou 16 m2. Přízemí chatky tvoří kuchyňka s kamny na tuhá paliva a obytná místnost, po dřevěných[…]

! PRODÁNO !