Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Mezonetové byty 2+kk nebo 3+kk, Příbram VI

Ceny jsou uvedeny v textu inzerce u jednotlivých bytů

ul. Lilka, Příbram VI - Březové Hory

Přehled

ID Nemovitosti: 901
Rozloha: 59m²
Koupelny: 1
Kuchyň: kuchyňský kout
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Ukazatel en. náročnosti: G
Vlastnictví: Osobní

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi 4 pěkné mezonetové byty ve 2. NP a podkroví cihlového domu pouze se 6 byty. Třípatrový, podsklepený dům se zastavěnou plochou 197 m2 se nachází na okraji obchodní a průmyslové zóny v Příbrami VI – Březové Hory v ul. Lilka. Objekt před 4 lety prošel celkovou rekonstrukcí. Dům má vlastní plynovou kotelnu – ústřední vytápění, je napojen na městský vodovodní řad a plynovod, kanalizace svedena do jímky.

 

Jedná se o následující mezonetové byty:

  • 2+kk s komorou/šatnou o celkové výměře 49,11 m2

Spodní část bytu tvoří obývací pokoj, kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Kuchyňský kout je vybaven rohovou linkou s dřezem, sporákem a digestoří. Patro bytu je přístupné po dřevěném schodišti s kovovou konstrukcí a nachází se zde obytný pokoj a menší místnost vhodná k využití pouze pro spaní nebo jako šatna či pracovna. Na podlahách je položena dlažba, v horní části bytu pak koberec.

Cena: 2.602.830,- Kč + provize RK

  • 3+kk s komorou/šatnou o celkové výměře 59,52 m2

Spodní část bytu tvoří 2 obytné pokoje, kuchyňský kout vybavený rohovou linkou, sporákem a digestoří a dále koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Patro bytu je přístupné po dřevěném schodišti s kovovou konstrukcí a nachází se zde obytný pokoj a menší místnost vhodná k využití pouze pro spaní nebo jako šatna či pracovna. Na podlahách je položena dlažba, v horní části bytu pak koberec.

Cena: 3.154.560,- Kč + provize RK

  • 2+kk s komorou/šatnou o celkové výměře 62,73 m2

Spodní část bytu tvoří prostorný obývací pokoj, kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Kuchyňský kout je vybaven rohovou linkou, sporákem a digestoří. Patro bytu je přístupné po dřevěném schodišti s kovovou konstrukcí a nachází se zde obytný pokoj a menší místnost vhodná k využití pouze pro spaní nebo jako šatna či pracovna. Na podlahách je položena dlažba, v horní části bytu pak koberec.

Cena: 3.324.690,- Kč + provize RK

  • 3+kk o výměře 57,7 m2

Spodní část bytu ve 2. NP domu tvoří obývací pokoj, kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Kuchyňský kout je vybaven rohovou linkou s dřezem, sporákem a digestoří. Patro bytu je přístupné po dřevěném schodišti s kovovou konstrukcí a nachází se zde 2 obytné pokoje. Na podlahách je položena dlažba, v horní části bytu pak koberec.

Cena: 3.058.100,- Kč + provize RK

 

Všechny byty jsou v současné době pronajaty zavedeným nájemcům – fotografie prostor bytu jsou proto pouze orientační. Více informací je možno získat při nezávazné prohlídce nemovitosti.

 

Součástí nabídky je také spoluvlastnický podíl na společných částech domu vč. sklepních prostor, na pozemku pod domem a na pozemku před domem, který je využíván pro společné venkovní posezení s krbem a k parkování. Za cenu 30.000,- Kč je možno koupit vlastní parkovací místo pro 1 automobil.

 

Nabízíme příjemné bydlení s velmi dobrou občanskou vybaveností i dopravní dostupností – OD Kaufland a zastávka MHD vzdáleny cca 300 m, vlakové a autobusové nádraží 500 m a samotné centrum města Příbram cca 1 km.

 

Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

 

 

Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo na prodej této nemovitosti podle jím zvolených kritérií a v případě více vážných zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

 

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

ul. Lilka, Příbram VI - Březové Hory

Mapa

Realitní Makléř

Petr Korčák

Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue. Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission: