Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Zainvestované stavební pozemky, Sádek, okr. Příbram

Price recently dropped. 2 700 Kč za m2

Sádek

Přehled

ID Nemovitosti: 786
Rozloha: 1200m²
Vlastnictví: Osobní

Popis

Hledáte klidné místo k bydlení, stranou městského shonu a v blízkosti přírody?

Pak Vám nabízíme ke koupi poslední 3 atraktivní, zainvestované pozemky o výměrách 1.247 m2, 1264 m2 a 1.200 m2, připravené k okamžité výstavbě RD. Pozemky se nachází na okraji obce Sádek, v nové lokalitě určené územním plánem obce k zástavbě rodinnými domy (max. zastavěnost 35%, max. 2 nadzemní podlaží, možná je sedlová i plochá střecha). Po vyřízení příslušného povolení je možno ihned zahájit výstavbu Vašeho vysněného domu. Na hranici každého pozemku je přivedena přípojka el. energie a obecní kanalizace. Vodu je nutno řešit vlastní vrtanou studnou, na každém pozemku se již nachází zkušební vrt. Přístup je zajištěn z nově vybudované obecní asfaltové komunikace s veřejným osvětlením. Pozemky jsou ideální pro příjemné, klidné, rodinné bydlení v obci, která se nachází v docházkové vzdálenosti brdských lesů. Okresní město Příbram s veškerou občanskou vybaveností je vzdálené cca 5 km a je dostupné i busem.

Výhodou této nabídky je možnost koupě dvou sousedících pozemků a zajištění tak bydlení s dostatečným soukromím a prostorem pro náročnější.

Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 2.700,- Kč / m2

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

Sádek

Prohlídky

+420 731 105 966

Mapa

Nákresy

Realitní Makléř

Petr Korčák

Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue. Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Stavební pozemky, Radava, Orlická Přehrada

Hledáte místo k odpočinku a relaxaci v přírodě u vody v okolí Orlické přehrady? Pak Vám nabízíme ke koupi poslední 2 stavební pozemky o výměrách 693 m2 a 737 m2 v sousedství kempu Radava na Orlické přehradě, k.ú. Chrást u Zahořan, s částečným výhledem na řeku. Jedná se o vyhledávanou[…]

2 500 Kč za m2 + podíl na příjezdové komunikaci

Stavební pozemek, Tochovice

Nabízíme k prodeji rovinný stavební pozemek o výměře 2.181 m2 na okraji obce Tochovice, v lokalitě určené k zástavbě rodinnými domy. Pozemek lze připojit na obecní vodovod a kanalizaci – na hranici pozemku vede vodovodní i kanalizační síť. Elektro připojení je možné z nedaleké trafostanice – nutno požádat ČEZ. Pozemek je[…]

! PRODÁNO !