Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Stavební pozemek, Orlov

2 200 Kč Kč/m2

Orlov

Přehled

ID Nemovitosti: 839
Rozloha: 2800m²

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek o výměře 2.800m2 v klidné obci Orlov, na samém úpatí chráněné krajinné oblasti Brdy. Pozemek se nachází v zastavěném území obce a jejím územním plánem je určen k zástavbě RD. Na hranici pozemku jsou veškeré dostupné inženýrské sítě (obecní vodovod a kanalizace, elektřina), přístup je zajištěn z obecní asfaltové komunikace. Pozemek je možno rozdělit na 2 parcely o shodných výměrách 1.400 m2. Svou polohou je pozemek ideální pro příjemné, klidné, rodinné bydlení v obci vzdálené 3 km od města Příbram s veškerou občanskou vybaveností.

Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 2.200,- Kč / m2

Lokace

Orlov

Mapa

Realitní Makléř

Petr Korčák

Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue. Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Stavební pozemky, Orlická Přehrada

Nabízíme k prodeji stavební pozemky o rozloze 693 m2 – 924 m2 v  sousedství kempu Radava na Orlické přehradě, k.ú. Chrást u Zahořan, s částečným výhledem na řeku. Jedná se o vyhledávanou lokalitu, která vyniká příjemně prázdninovou atmosférou, čistým vzduchem a krásnou okolní krajinou. Dle územního plánu obce Kovářov jsou pozemky[…]

1 800 Kč Kč/m2