Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Chata v osadě, Kostelec nad Vltavou – Sobědraž

! PRODÁNO !

Sobědraž, Kostelec nad Vltavou

Přehled

ID Nemovitosti: 865
Rozloha: 93m²

Popis

PRODÁNO!

Hledáte místo k odpočinku a relaxaci v přírodě u vody v okolí Orlické přehrady?

Pak si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rekreační objekt v malé chatové osadě Na Husárně nedaleko obce Kostelec nad Vltavou, na pravém břehu vodní nádrže Orlík.
Jedná se o dvoupodlažní, částečné podsklepenou chatu z roku 1980, postavenou ve svahu, v těsné blízkosti vody. Chata se zastavěnou plochou 46 m2 je zděná se žulovým základem a je v původním udržovaném stavu. V suterénu se nachází garáž a technická místnost s bojlerem na ohřev vody a plynovou bombou. Přízemí chaty tvoří zádveří s dřevěným schodištěm do patra, kuchyňka vybavená linkou a kombinovaným sporákem, prostorná obývací místnost s krbem a vstupem na terasu a dále koupelna se sprchou společná s toaletou. V patře se nachází dvě ložnice a vstup na zastřešený balkon, který nabízí krásný výhled do okolí. Vytápění objektu je řešeno krbem a el. přímotopy. Do chaty je přivedena elektřina, dále voda z vlastní studny, odpad je sveden do jímky s trativodem. Chata je postavena na pronajatém pozemku, součástí nájemní smlouvy je i pozemek o výměře 47 m2 kolem chaty, jehož součástí je parkovací stání pro 2 automobily. Příjezd k objektu je po soukromé zpevněné cestě, která je taktéž součástí nájemní smlouvy pozemku.
Nemovitost svou polohou nabízí nerušenou rekreaci v krásném a velmi klidném prostředí obklopeném přírodou, cca 50 m od vody s písčitou pláží (koupání, rybaření). Veškerá občanská vybavenost je v 5 km vzdálené obci Kostelec nad Vltavou.

Cena: 3.200.000,- Kč vč. provize RK

Prodávající si vyhrazuje právo na prodej této nemovitosti podle jím zvolených kritérií a v případě více vážných zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

 

 

Lokace

Sobědraž, Kostelec nad Vltavou

Prohlídky

+420 731 105 966

Mapa

Realitní Makléř

Petr Korčák

Mauris iaculis porttitor posuere. Praesent id metus massa, ut blandit odio. Proin quis tortor orci. Etiam at risus et justo dignissim congue. Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission: