Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Pozemek – zahrada v obci Bubovice, okr. Beroun

2 250 000 Kč vč. provize RK

Bubovice

Přehled

ID Nemovitosti: 900
Rozloha: 2638m²
Vlastnictví: Osobní

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi pozemek o výměře 2.638 m2 na okraji obce Bubovice ležící v chráněné krajinné oblasti Český kras, na okraji národní přírodní rezervace Karlštejn. Pozemek zatím není stavební a územním plánem obce je veden jako plocha zemědělská – zahrady a sady mimo zastavěné území, avšak při změně územního plánu obce bude možné změnit jeho využití na stavební. V současné době je pozemek využíván k chovu koní, lze zde umístit mobilní dřevěné stáje nebo stavbu (chatu) se sedlovou střechou a se zastavěnou plochou do 25 m2. Na pozemek je přivedena elektřina 380V, vodu je nutno řešit studnou (vrt do hloubky max. 10m – dostačující množství vody). Pozemek je částečně oplocen a na základě již vydaného povolení CHKO jej lze zcela oplotit. Příjezd k pozemku je z obecní asfaltové komunikace.

Dopravní obslužnost obce zajišťují autobusové spoje PID, obec je vzdálena cca 4 km od dálnice D5.

Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

Bubovice

Mapa

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Zahrádka s chatkou, Příbram IV

PRODÁNO! Hledáte klidný kousek přírody uprostřed města? Pak Vám nabízíme ke koupi pozemek o rozloze 447 m2 na okraji zahrádkářské a chatové kolonie v Příbrami IV. Jedná se o velmi pěknou, slunnou, udržovanou zahrádku v mírném svahu, s výhledem na Starou Příbram. V horní části zahrádky se nachází dřevěná chatka o rozměru 4x4m,[…]

! PRODÁNO !