Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Patrový RD 4+1 s garáží a zahradou u obce Vápenice (Obory), okr. Příbram

5 700 000 Kč

Vápenice - Obory, okr. Příbram

Přehled

ID Nemovitosti: 910
Rozloha: 1850m²
Koupelny: 1
Garáže: 1
Kuchyň: 1
Pokoje: 4
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Ukazatel en. náročnosti: G
Vlastnictví: Osobní

Popis

Hledáte klidné místo k bydlení v přírodě, stranou městského shonu? Pak Vám nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou v těsné blízkosti obce Vápenice, vzdálené 2,5 km od obce Obory a 18 km od měst Příbram a Sedlčany.

Jedná se dvoupodlažní, zděnou stavbu s obytným podkrovím, s celkovou zastavěnou plochou 183 m2. Dům byl z části přestavěn a rozšířen z původní stavby venkovského charakteru, před 6 lety byl zateplen, byla položena nová střecha a vyměněna okna. Přízemí domu tvoří garáž a dva sklepní prostory s kamennou klenbou využívané jako technická místnost a sklípek k posezení. Obytná část domu dispozičně řešená jako 4+1 je přístupná po schodišti přes prostornou terasu. Vstupními dveřmi v patře vejdeme do předsíně, z které je pak vstup do jednotlivých místností. Obývacímu pokoji dominuje elektrický krb, který v chladnějších dnech spolehlivě prohřeje nejen tuto místnost. Kuchyň s jídelním koutem má přímý vstup na druhou terasu s posezením u otevřeného krbu, z které je možné sejít také přímo do zahrady. Součástí tohoto podlaží je dále ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Po dřevěných schodech vystoupáme do podkroví, kde se nachází hala využívaná jako obývací prostor, dále toaleta a 2 menší ložnice s přístupem na lodžii s krásným výhledem do okolí. Na podlahách je položena dlažba v kombinaci s linem. V rámci rekonstrukce byla v domě provedena nová elektroinstalace a nové rozvody vody i odpadů. Vytápění objektu je ústřední kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je řešen bojlerem. Pitná voda je do domu přivedena z vlastní studny na pozemku, odpad je sveden do jímky.

Vlastní zpevněný prostor před pojezdovou bránou k domu slouží pro parkování i více vozidel. Přístup je zajištěn z obecní komunikace.

K domu přináleží částečně oplocená, udržovaná, členitá zahrada o výměře cca 1.640 m2, osázená okrasnými dřevinami. Na konci zahrady, v dostatečné vzdálenosti od domu, je vybudované sezení s otevřeným ohništěm.

Nemovitost je nabízena včetně vybavení a je vhodná k rekreačnímu i trvalému bydlení. Svou polohou zajištuje dostatek soukromí k bydlení, zahradničení, relaxaci i odpočinku, to vše v těsném sousedství lesa.

Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

 

Prodávající si vyhrazuje právo na prodej této nemovitosti podle jím zvolených kritérií a v případě více vážných zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce.

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

 

Lokace

Vápenice - Obory, okr. Příbram

Mapa

Vybavení

 • Garáž
 • Krb
 • Lodžie
 • Parkovací stání
 • Sklep
 • Terasa
 • Vybavené
 • Zahrada

Užitečné informace

 • Kanalizace: Jímka
 • Vodovod: Vlastní studna na pozemku
 • Vytápění: Ústřední - kotel na tuhá paliva

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Dvougenerační RD se zahradou, Příbram

Nabízíme k prodeji dvougenerační zděný rodinný dům se zastavěnou plochou 110 m2 a zahradou o výměře 951 m2 v ul. Ke Kocábě v Příbrami IX. Dvoupodlažní, podsklepený dům byl postaven před 45 lety a je ve výborném, udržovaném stavu. V rámci údržby domu byla provedena jeho celková hydroizolace, dále byla vyměněna[…]

7 500 000 Kč + provize RK

Stavba na klíč – RD 4+kk s terasou a pozemkem v obci Sádek, okr. Příbram

Hledáte klidné místo k bydlení, stranou městského shonu a v blízkosti přírody? Pak Vám nabízíme moderně řešené bydlení v jednom ze dvou nízkoenergetických rodinných domů typu „Bungalov“ s terasou na pozemcích o výměrách 1.200 m2 nebo 1.247 m2, v lokalitě s nově vznikající zástavbou RD na okraji obce Sádek, v docházkové vzdálenosti brdských lesů, přesto jen 5[…]

9 800 000 Kč + provize RK