Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Nebytové prostory, Příbram II

Příbram II

Přehled

ID Nemovitosti: 831
Rozloha: 133m²

Popis

Využijte příležitost a vytvořte si ideální pracovní prostor nedaleko centra Staré Příbrami. Nebytové prostory k pronájmu o celkové výměře cca 133 m2 nabízíme v přízemí nově zrekonstruovaného domu v ul. Sevastopolské náměstí v Příbrami II.

K dispozici jsou 2 nezařízené samostatné kancelářské jednotky – každá se 2 místnostmi a vlastním zázemím pro zaměstnance (kuchyňka, sociální zařízení). Přízemí domu tvoří také vstupní hala, na kterou navazuje prostor vhodný ke zřízení recepce, čekárny apod., dále dámské i pánské toalety a úklidová místnost.

Každá kancelářská jednotka má své vlastní měřiče vody, tepla a elektřiny. Vytápění domu je centrální plynovým kotlem. Objekt je elektronicky zabezpečen.

Nebytové prostory v patře domu jsou již pronajaty.

V suterénu domu je vybudován vinný sklípek s posezením, který lze po dohodě s majiteli pronajmout pro firemní a společenské akce.

K relaxaci a odpočinku může posloužit uzavřený dvorek za domem.

Možnost parkování před domem.

Výše vratné kauce je dle dohody s vlastníkem nemovitosti. Provize naší RK je ve výši 1 nájmu.

Upřednostňujeme pronájem celého přízemí domu, pronájem jednotlivých kancelářských jednotek je možný.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Lokace

Příbram II

Mapa

Vybavení

  • Vestavěná kuchyň

Nákresy

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Nebytové prostory, ul. Pražská, Příbram II

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi dobře udržovaný nebytový prostor o rozloze 55 m2 v přízemí zděného domu v ul. Pražská, v samotném centru staré Příbrami. Jedná se o 3 průchozí místnosti přístupné z ulice přes společnou chodbu domu. Nebytový prostor byl zkolaudován a využíván jako provozovna pro péči o srst psů (psí salon) a[…]

Výše nájmu DOHODOU

Nebytový prostor – kancelář, Příbram VI

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o výměře 42 m2, vhodný ke zřízení kanceláře, v 1. patře komerčního objektu v Příbrami VI – Březové Hory, u frekventované silnice I/18 (ul. Husova). Jedná se o 1 místnost, předsíň s možností využití jako kuchyňka a samostatné sociální zařízení. Budova prošla vnitřní rekonstrukcí[…]

5 500 Kč měsíčně + DPH 21%