Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Chata se zahrádkou, Zduchovice – Žebrákov

2 100 000 Kč + provize RK

Zduchovice - Žebrákov

Přehled

ID Nemovitosti: 899
Rozloha: 467m²
Kuchyň: 1
Pokoje: 2
Stav nemovitosti: Dobrý
Vlastnictví: Osobní

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační domek se zastavěnou plochou 48 m2 s pozemkem o výměře 419 m2 v chatové oblasti U Šrutů, cca 1 km od obce Žebrákov.

Jedná se o přízemní, nepodsklepenou, zděnou budovu vhodnou k rekreačním účelům. Stavba je v původním, udržovaném stavu, z části je obložena dřevem a některá okna byla vyměněna za plastová. Vnitřní prostory chaty tvoří hlavní obytná místnost, ložnice, kuchyňka a nízká půda bez možnosti vestavby. Dále je zde technická místnost s vlastním vstupem z venku, kde je umístěn bojler na ohřev vody. Vytápění objektu je řešeno krbovými kamny v hlavní obytné místnosti, navíc je zde příprava pro krb (komín s vložkou). Do chaty je přivedena elektřina 220/380V a užitková voda z vlastní studny na pozemku. Ve zděné kolně v těsné blízkosti chaty je umístěna toaleta s odpadem do trativodu.

Pozemek okolo chaty je oplocen a využíván jako zahrada s okrasnými dřevinami. Kromě zděné kolny se zde nachází venkovní solární sprcha a nadzemní kruhový bazén.

Přístup k nemovitosti je zajištěn z obecní příjezdové cesty a částečně přes pozemek jiného vlastníka na základě nájemní smlouvy (v budoucnu je možné řešit odkoupení této části pozemku). Před chatou je místo pro parkování.

Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Vltavy, v krásném klidném prostředí ideálním pro relaxaci a odpočinek.

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

Zduchovice - Žebrákov

Mapa

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Chata 2+1, Zalány, Rožmitál pod Třemšínem

Hledáte klidné místo k nerušené relaxaci a odpočinku v přírodě a v blízkosti vody, přesto s dobrou dostupností do města? Pak Vám nabízíme ke koupi rekreační objekt v malé chatové osadě u obce Zalány, v krásném prostředí na okraji lesa, nedaleko Sobenského rybníka. Jedná se o dvoupodlažní, částečné podsklepenou, cca[…]

! PRODÁNO !

Chata – dům 4+kk se zahrádkou, Příbram III

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji dům se zahradou na okraji rekreační a chatové osady Hatě v Příbrami III, v těsné blízkosti lesa. Jedná se novostavbu dvoupodlažní zděné chaty se zastavěnou plochou 66 m2, dispozičně řešené jako 4+kk. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení. Ze zastřešené verandy je vstup do[…]

! PRODÁNO !