Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Chata se zahrádkou, Zduchovice – Žebrákov

1 700 000 Kč + provize RK. Cena k jednání!

Zduchovice - Žebrákov

Přehled

ID Nemovitosti: 899
Rozloha: 467m²
Kuchyň: 1
Pokoje: 2
Stav nemovitosti: Dobrý
Vlastnictví: Osobní

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační domek se zastavěnou plochou 48 m2 s pozemkem o výměře 419 m2 v chatové oblasti U Šrutů, cca 1 km od obce Žebrákov.

Jedná se o přízemní, nepodsklepenou, zděnou budovu vhodnou k rekreačním účelům. Stavba je v původním, udržovaném stavu, z části je obložena dřevem a některá okna byla vyměněna za plastová. Vnitřní prostory chaty tvoří hlavní obytná místnost, ložnice, kuchyňka a nízká půda bez možnosti vestavby. Dále je zde technická místnost s vlastním vstupem z venku, kde je umístěn bojler na ohřev vody. Vytápění objektu je řešeno krbovými kamny v hlavní obytné místnosti, navíc je zde příprava pro krb (komín s vložkou). Do chaty je přivedena elektřina 220/380V a užitková voda z vlastní studny na pozemku. Ve zděné kolně v těsné blízkosti chaty je umístěna toaleta s odpadem do trativodu.

Pozemek okolo chaty je oplocen a využíván jako zahrada s okrasnými dřevinami. Kromě zděné kolny se zde nachází venkovní solární sprcha a nadzemní kruhový bazén.

Přístup k nemovitosti je zajištěn z obecní příjezdové cesty a částečně přes pozemek jiného vlastníka na základě nájemní smlouvy (v budoucnu je možné řešit odkoupení této části pozemku). Před chatou je místo pro parkování.

Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Vltavy, v krásném klidném prostředí ideálním pro relaxaci a odpočinek.

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

Zduchovice - Žebrákov

Mapa

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission:

Související nabídky

Chata s pozemkem v chatové oblasti u obce Čelina, Borotice

Nabízíme k prodeji rekreační chatu se zastavěnou plochou 43 m2 s pozemkem o výměře 373 m2 v chatové oblasti u Čelinského potoka, vzdálené cca 1 km od obce Čelina a vzdušnou čarou cca 550 m od vodní nádrže Slapy. Jedná se o patrovou, nepodsklepenou, částečně zděnou stavbu v původním stavu, vhodnou k[…]

1 200 000 Kč + provize RK

Chatka se zahrádkou, Příbram – Brod

PRODÁNO ! Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rekreační chatku s terasou a se zahrádkou v chatové oblasti Brod vzdálené cca 1 km od Příbrami. Jedná se o podsklepenou, zděnou chatku se zastavěnou plochou 16 m2. Přízemí chatky tvoří kuchyňka s kamny na tuhá paliva a obytná místnost, po dřevěných[…]

! PRODÁNO !