Real-servis CZ s.r.o    Volejte: +420 318 660 092

Bytový dům v centru Příbrami

! PRODÁNO !

ul. Pražská, Příbram II

Přehled

ID Nemovitosti: 870
Rozloha: 226m²
Vlastnictví: Osobní

Popis

PRODÁNO!

Mimořádná investiční příležitost koupě zděného bytového domu s obchodním prostorem na pěší zóně v samém centru Příbrami, v ul. Pražská.

V letech 1996 až 2002 proběhla přístavba podkroví se zateplenou střechou a částečná rekonstrukce budovy – nový komín, výměna původních oken, výloh a vstupních dveří za plastové, oprava společných prostor.

V současné době je dům se zastavěnou plochou 225 m2 o třech nadzemních podlažích, menšího sklepa a půdy s možností realizace výstavby dalších bytových jednotek zcela pronajat – dohoda s nájemci možná.

V přízemí domu se nachází dva využívané nebytové, komerční prostory, jeden z nich s přímým vstupem z Pražské ulice. Další patra domu tvoří 4 samostatné, zrekonstruované bytové jednotky, z nichž jeden je mezonet s terasou. Každá bytová jednotka má vlastní měřiče vody a energií a zabezpečení alarmem. Jednotlivá patra spojuje dřevěné schodiště.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění je zajištěno plynovými kotly.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Toto reklamní a obchodní sdělení má pouze informativní charakter a není návrhem na uzavření smlouvy.

Lokace

ul. Pražská, Příbram II

Mapa

Realitní Makléř

Ivana Doubková

Ivana je hlavní realitní makléřkou společnosti Real-servis CZ. Má velký přehled o trhu s nemovitostmi a příbuzné legislativě.

Více nabídek

Kontaktní formulář

There have been some errors with your submission: