Real-servis CZ s.r.o. Husova 635, Příbram VI – Březové Hory, +420 731 105 966

Rady pro nájemce

Náš zkušený realitní makléř vám pomůže s výběrem nemovitosti tak, aby cena i kvalita odpovídala aktuální situaci na trhu a zároveň splňovala vaše požadavky

Prohlídka vámi vybrané nemovitosti

V případě Vašeho zájmu o pronájem nemovitosti pro Vás zajistí náš makléř její prohlídku, při které můžete uzavřít s pronajímatelem a makléřem ústní dohodu. Ta upravuje podmínky pronájmu, cenu, dobu trvání nájmu, vyúčtování záloh za služby a energie, omezení související s pronájmem (např. nekuřáci, bez domácích zvířat) a podobně.

Rezervační smlouva

V případě, že se za dohodnutých podmínek rozhodnete pro pronájem Vámi vybrané nemovitosti, uzavřete s naší realitní kanceláří rezervační smlouvu, podle níž složíte rezervační poplatek. Nemovitost je tak pro Vás rezervována do doby podpisu nájemní smlouvy.

Zaplacení rezervačního poplatku

Rezervační poplatek je důkazem Vašeho vážného zájmu o pronájem nemovitost a po podpisu nájemní smlouvy bude započítán jako provize naší realitní kanceláře za zprostředkování pronájmu nemovitosti.

Ode dne složení rezervačního poplatku je inzerát s Vámi vybranou nemovitostí rezervován na všech realitních portálech a na našich vývěsních tabulích a nemovitost již není možné nabízet k pronájmu dalšímu zájemci.

Nájemní smlouva

Naše realitní kancelář vypracuje nájemní smlouvu, která bude ošetřovat dohodnuté podmínky pronájmu nemovitosti.Dále zajistíme podpis nájemní smlouvy oběma smluvními stranami.Nájemné bývá obvykle sjednáno na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Předání nemovitosti

Při předání nemovitosti k pronájmu sepíšeme předávací protokol, ve kterém budou uvedeny stavy měřících zařízení a stav nemovitosti včetně jejího vybavení a příslušenství.

Všechna práva vyhrazena www.realservis.cz 2021 Vytvořilo webové studio www.reklalink.cz