Real-servis CZ s.r.o. Husova 635, Příbram VI – Březové Hory, +420 731 105 966

Exekuce

MÁTE SVOU NEMOVITOST ZATÍŽENOU EXEKUCÍ, HROZÍ VÁM DRAŽBA?

Tíživá finanční situace může v dnešní době postihnout kohokoliv z nás, aniž bychom to dopředu čekali.

Vyhněte se zbytečné exekuci a obraťte se proto na nás! Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na tel. 731 105 966 nebo písemně na e-mail: info@realservis.cz a nechte řešení exekuce Vaší nemovitosti na nás. Společně s Vámi najdeme ten nejlepší způsob, jak se „vymotat“ z této obtížné životní zkoušky.

Nejvhodnější je začít jednat dříve než bude vystaven exekuční příkaz (nejčastěji prodejem Vaší nemovitosti). Později se lze také prodeji nemovitosti formou dražby vyhnout, ale vzhledem k tomu, že již nezbývá dostatek času, je to často na úkor dosažené ceny z prodeje.

Pomůžeme Vám:

1. Zbavit se exekuce

Připravte si všechny příslušné dokumenty, které spolu pozorně projdeme. Začít rozmotávat síť dluhů je nejlepší co nejdříve, jinak se Vaše nemovitost dostane do veřejné dražby a hrozí její prodej hluboko pod cenou. Jsme připraveni jednat rychle – spolupracujeme s exekutory, notáři, bankami, okamžitě připravíme financování (vyplatíme exekutory a další věřitele nebo Vaší nemovitost rovnou vykoupíme) a pokusíme se tak odvrátit možné nebezpečí.

2. Předejít prodeji Vaší nemovitosti formou nevýhodné dražby

Všechna práva vyhrazena www.realservis.cz 2021 Vytvořilo webové studio www.reklalink.cz