Real-servis CZ s.r.o. Husova 635, Příbram VI – Březové Hory, +420 731 105 966

Prodej RD - chalupy v obci Hvožďany

Typ nemovitostiRD - chalupa
FormaProdej
VlastnictvíOsobní
KrajStředočeský
MěstoHvožďany
Třída energetické náročnosti budovyG - mimořádně nehospodárná
Cena: 950 000 Kč
(vč. provize RK)

vytisknout

Detailní popis

Nabízíme k prodeji starší rodinný dům – chalupu stojící na pozemku o výměře 174 m2 v klidné části obce Hvožďany. Přízemní, zděný a částečně podsklepený dům se zastavěnou plochou cca 134 m2 je v původním stavu, určený k celkové rekonstrukci. Dispozici domu tvoří 2 obytné místnosti a místnost vhodná ke zřízení koupelny s WC, dále je v objektu kůlna, kterou lze propojit s obytnou částí domu. Dům po celé své ploše disponuje půdním prostorem vhodným k vybudování půdní vestavby. Vytápění objektu je lokální kamny na tuhá paliva, v domě jsou pouze rozvody elektřiny 220V, voda zde zavedena není, WC je venkovní suché. Dům je možno připojit na obecní vodovod i kanalizaci, obě přípojky jsou již připraveny přímo před domem. Zbytek nezastavěné plochy tvoří malý dvorek, na který je přístup z obecní komunikace.

K nemovitosti přináleží 2 stodoly se zastavěnou plochou 83 m2 a 40 m2 situované přímo naproti domu. Ke každé stodole patří boční oplocená  zahrádka.

Nemovitost svou polohou nabízí příjemné a klidné trvalé i rekreační bydlení v obci s velmi dobrou občanskou vybaveností (obecní úřad, pošta, MŠ a ZŠ, zdravotní středisko, obchody, restaurace). Vzdálenost od Rožmitálu pod Třemšínem 10 km, Březnice 12 km, Příbrami 25 km, Blatné 16 km.  Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

 

Pokud máte zájem o prohlídku, či detailnější informace, vyplňte prosím následující formulář
Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Váš vzkaz
Všechna práva vyhrazena www.realservis.cz 2020 Vytvořilo webové studio www.reklalink.cz