Real-servis CZ s.r.o. Husova 635, Příbram VI – Březové Hory, +420 731 105 966

Rezervováno

Prodej chalupy - RD 3+1 se zahradou v obci Šerkov, Lety u Písku

Typ nemovitostiRD - chalupa
FormaProdej
VlastnictvíOsobní
KrajJihočeský
MěstoŠerkov
Třída energetické náročnosti budovyG - mimořádně nehospodárná
Cena: 750 000 Kč

vytisknout

Detailní popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji starší rodinný dům – chalupu s pozemkem o celkové výměře 734 m2 v centru klidné obce Šerkov. Nemovitost je v původním udržovaném stavu, vhodná k celkové rekonstrukci.

Patrový dům se zastavěnou plochou cca 90 m2 je dispozičně řešen jako 3+1 – zádveří, kuchyň a obývací pokoj v přízemí a 2 průchozí pokoje v patře. Na obytnou část domu navazuje kolna, jejíž rekonstrukcí lze zvětšit obytný prostor domu, nebo ji lze využít i jako garáž.

Vytápění domu je lokální kamny na tuhá paliva, pitná voda je do domu přivedena z vlastní studny na pozemku. WC je venkovní, suché, kanalizace není. Obvodové zdivo je nezateplené smíšené, okna jsou dřevěná.

Před domem se nachází oplocený dvorek a za domem se rozprostírá zahrada o výměře 436 m2. Přístup k domu je zajištěn z komunikace po obecní zpevněné cestě.

Nemovitost svou polohou nabízí příjemné a klidné bydlení či odpočinek a relaxaci v malé obci vzdálené cca 5 km o vodní nádrže Orlík a také od obce Mirovice s veškerou občanskou vybaveností. Obec má výborné napojení na rychlostní silnici R4 směr Praha, Strakonice. Příbram je vzdálena 20 km, Praha 65 km, Písek 30 km. Financování formou hypotéky pomůžeme vyřídit.

 

Všechna práva vyhrazena www.realservis.cz 2019 Vytvořilo webové studio www.reklalink.cz